SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Имали дизайна за PHPBB3 преведен на бг?

Re: Имали дизайна за PHPBB3 преведен на бг?

Ако си по-настоятелен, ще ти преведем и съдържанието му.
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: Имали дизайна за PHPBB3 преведен на бг?

Нещо не ви разбрах, Абе хора просто искам да ми дадете преведения дизайн или ако няма просто отгоре в лентата да смените нещата на български да са ако може ...
 
Re: Имали дизайна за PHPBB3 преведен на бг?

Тъй ли, ем може. Мислех че има някакъв стандарт за тези темплейти :). Еми някои неща ще трябва да си ги преведе.
Да потърси за "Design realizat de HighFreak Team" в google в сайтове на български и да намери форуми с тази тема :p. Може те да са я превели.
 
Последно редактирано:
Re: Имали дизайна за PHPBB3 преведен на бг?

Не ми излиза нишо свързано, аре бе хора Умолявам ви помогнете ми :):):)
 
Re: Имали дизайна за PHPBB3 преведен на бг?

Не ги познавам просто ми помогнете...
 
Re: Имали дизайна за PHPBB3 преведен на бг?

Не ги познавам просто ми помогнете...
Няма страшно, на програмен жаргон така им викат на админа и модераторите по форумите.
В най-скоро време ще се появят.
Само бъди настоятелен.
 
Re: Имали дизайна за PHPBB3 преведен на бг?

Какво да ти помогнат ? Езиковия пакет за PHPBB е всеобщо извествен и ще побългари голяма част от нещата. Изтегли го от тук:

http://www.phpbb.com/languages/

Остава ти да побългариш графичните елементи като бутони и т.н., ако ги няма в БГ вариант. Ако искаш всичко да е на български ти трябва тема, която да е направена цялата на БГ.
 
Re: Имали дизайна за PHPBB3 преведен на бг?

eeee, преведете му дизайна на момчето бе... глей к'ви сте лоши :D

Не сме лоши, но тук все пак не е "социални грижи" ;)
 
Re: Имали дизайна за PHPBB3 преведен на бг?

Можели да ми преведете тоя дизайн за пхпбб3 на Бг ако има моля ви да ми го дадете. Благодаря ви много :):rolleyes:
(Не е Реклама!) http://www.awesomestyles.com/phpbb3-styles/demo/dkhigh

Потърси сайта на "Гаргара" ООД. Там приемат безплатни поръчки за преводи на теми за phpBB3.
 

Горе